Powołania Kadry Polski FA U12 i Kadry Polski FA dziewcząt

start / Aktualności / Kadra Polski FA

Powołania Kadry Polski FA U12 i Kadry Polski FA dziewcząt

Najlepsze ligi europejskie zatrzymały się na moment ze względu przerwę reprezentacyjną. W ciągu najbliższych kilku dni reprezentacja Polski zmierzy się z Andorą i Węgrami w walce o ostatnie w tym roku punkty w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2022. 

Kilka tygodni później w Szczecinie spotkają się młodzi piłkarze z ośrodków Football Academy, którzy za parę lat mogą zastąpić Zielińskiego, Krychowiaka i Lewandowskiego w dorosłej reprezentacji Polski. Podczas trzydniowego zgrupowania pod okiem trenerów Michała Niedzielskiego i Mateusza Maciążki trenować będzie Kadra Polski U12. 

Powołania do Kadry Polski FA to nie tylko wyróżnienie sportowe i możliwość udziału w zgrupowaniu, ale również doskonała okazja do zdobycia kolejnych FA Coinsów! Jesteśmy przekonani, że ze zgrupowania najbardziej cieszy się trener Michał Niedzielski, który w tym sezonie bryluje w rankingach grywalizacji (kilknij). Powołanie do Kadry Polski FA to aż 1000 FA Coins i specjalna odznaka kadrowicza! 

Podopieczni trenerów Niedzielskiego i Maciążki będą mieli jednak dodatkową motywację, ponieważ swoje zgrupowanie na obiektach FASE Szczecin odbywać będzie w tym samym terminie Kadra Polski FA dziewcząt. Szesnaście zawodniczek i trenerskie 3xM w postaci Marioli Dworniczak,  Moniki Garbowskiej i Moniki Jaksy popracują nad doskonałą formą przed zbliżającymi się turniejami. 

Wszystkim powołanym zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy sukcesu! Jesteśmy przekonani, że czas spędzony pod okiem tak wykwalifikowanej kadry trenerskiej zaprocentuje rewelacyjnymi wynikami.

Powodzenia! 👊

<< wstecz dalej >>

udostępnij