Powołania Kadry Polski FA U11 i U10

start / Aktualności / Kadra Polski FA

Powołania Kadry Polski FA U11 i U10

Niedawno informowaliśmy o zbliżających się wielkimi krokami zgrupowaniach czterech Kadr Polski FA, które odbędą się w dwa następujące po sobie weekendy na obiektach FASE Szczecin, które w przyszłości może stać się domem dzisiejszych kadrowiczów. Dziś czas na pierwsze powołania! 

Przeczytaj więcej o zbliżających się zgrupowaniach (kliknij)

Jako pierwsza na boisku w Football Parku Szczecin zamelduje się najmłodsza Kadra Polski FA U10 prowadzona przez trenerów Dawida Bidnego i Seweryna Łysonia. Trenerzy pracujący na co dzień na dwóch przeciwległych krańcach Polski powołali 14 zawodników z sześciu ośrodków Football Academy. 

W zgrupowaniu, które odbędzie się w ostatni weekend listopada, udział weźmie również Kadra Polski FA U11. Podopieczni trenera Jarosława Filiksa już nie mogą się doczekać rywalizacji z młodszymi kolegami! 

Każdy z zawodników poza wyróżnieniem sportowym i świetnymi warunkami do poprawy swoich umiejętności może liczyć także na awans w Grywalizacji Football Academy. Powołanie do Kadry Polski FA to aż 1000 FA Coins i specjalna odznaka kadrowicza! 

Wszystkim powołanym zawodnikom gratulujemy sukcesu! Jesteśmy przekonani, że czas spędzony pod okiem tak wykwalifikowanej kadry trenerskiej zaprocentuje rewelacyjnymi wynikami.

Powodzenia! 👊

<< wstecz

udostępnij