Nowy biało-czerwony projekt - reprezentacja Polski FA U9

start / Aktualności / Kadra Polski FA

Nowy biało-czerwony projekt - reprezentacja Polski FA U9

Projekt reprezentacji Polski Football Academy powiększa się o nową inicjatywę - kadrę zawodników z rocznika 2012! 

Reprezentację Polski FA U9 po konsultacjach z trenerami kadr regionalnych FA stworzy młody i niezwykle ambitny duet - w roli pierwszego szkoleniowca Dawid Bidny i jego asystent Seweryn Łysoń

Trener Dawid Bidny - z piłką nożną związany od najmłodszych lat jako zawodnik, co trwa do dnia dzisiejszego. Jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia. Na codzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego, trener kategorii U11 w Football Academy Szczecin oraz trener asystent w U15 w FASE Szczecin, występującej w Centralnej Lidze Juniorów.

Trener Seweryn Łysoń - od ponad 5 lat związany z marką Football Academy, który zaczynał jako Manager oraz trener w FA Andrychów, a rozwinął skrzydła do tego stopnia, by z powodzeniem prowadzić Centralny ośrodek w Opolu, w którym sprawuje rolę Managera oraz trenera koordynatora. Aktualnie prowadzi rocznik  U11 oraz zawodników na indywidualnych zajęciach FA Sole.

Trenerom życzymy powodzenia i z niecierpliwością czekamy na pierwsze sukcesy z najmłodszą reprezentacją Polski Football Academy!

<< wstecz dalej >>

udostępnij