Napięte kalendarze, rekordowe pule, tak się bawi WŁOCŁAWEK!

start / Aktualności / Prasówka FA

Napięte kalendarze, rekordowe pule, tak się bawi WŁOCŁAWEK!

Czy naprawdę ktoś z Was mógł pomyśleć, że nie będzie Waszego ulubionego raportu Grywalizacji Football Academy? Nie widzimy się, ale uznajemy, że nikt nie podniósł ręki i odpowiedź jest stuprocentowo przecząca. Podsumowanie publikujemy później niż zwykle dlatego, że minione tygodnie to prawdziwie szalony czas, napięte do granic możliwości kalendarze i najważniejsze imprezy w sezonie - Turniej Kadr Regionalnych FA(klik) oraz VIII Finał Mistrzostw Polski FA(klik),co nie jest bez znaczenia w kontekście grywalizacji. 

Każdy zawodnik powołany na Turniej Kadr Regionalnych FA za samą obecność na zawodach zainkasował 200 FA Coins oraz odznakę "Kadrowicz Regionalny FA"! Ponadto medaliści tego turnieju powiększyli swój stan punktowy odpowiednio o 100 FA Coins za brązowy medal, 200 za medal srebrny oraz aż 300 FA Coins za zwycięstwo w rozgrywkach. To jednak nie wszystko - dodatkowe punkty otrzymali zawodnicy wyróżnieni nagrodami indywidualnymi  - po 250 FA Coins dla najlepszego bramkarza, strzelca i MVP turnieju. 

Podczas rozegranego kilkanaście dni później VIII Finału Mistrzostw Polski Football Academy, pula możliwych do zdobycia punktów była jeszcze większa. Wyróżnienia indywidualne przyznane podczas MPFA punktowane były na identycznym poziomie, jednak złoci medaliści Mistrzostw w kategoriach U-9, U-10 i U-11 zainkasowali aż 800 FA Coins! To druga najwyższa bonifikata w systemie grywalizacji po powołaniu do Kadry Polski FA. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca drugie musieli zadowolić się okrągłą liczbą pięciuset FA Coins, a brązowi medaliści dopisali do swoich profili po 300 FA Coins. 

⚠ Wszystkie FA Coins za wyżej wymienione osiągnięcia naliczone zostaną w najbliższych dniach i wejdą do kolejnego - lipcowego raportu Grywalizacji Football Academy. 

Tymczasem wracamy do czerwcowej rzeczywistości, a w niej fantastyczni zawodnicy FA Włocławek zdeklasowali konkurencję i zajęli wszystkie miejsca na podium w rankingu zawodników! Po tym jak niestety nie udało się awansować do Finału MPFA, piłkarze z województwa kujawsko-pomorskiego zwietrzyli swoją szansę na zwycięstwo w grywalizacji i wykorzystali dekoncentrację innych drużyn! Do tego rewelacyjnego wyniku prowadził ich Oskar Korpalski, który zgromadził na swoim koncie aż 363 FA Coins. Sytuacja za jego plecami zmieniała się jak w kalejdoskopie i nikt nie chciał oddać drugiego miejsca, jednak lepszym finiszem popisał się Łukasz Łaziński, który zdobywając 322 punkty wyprzedził Błażeja Jankowskiego o 2 FA Coins! Brawo Włocławek! 🔥

Koooooooooooosmiczne liczby wykręciły nasze ośrodki w czerwcu. Aby wdrapać się na podium grywalizacji w rankingu oddziałów należało zdobyć więcej niż... 4637 FA Coins, które osiągnął podwójny Mistrz Polski FA w kategoriach U-9 i U-11 - Football Academy Leszno! Biorąc pod uwagę, że ten wynik nie zawiera w sobie punktów zdobytych podczas MPFA... jesteśmy bardzo ciekawi kolejnej klasyfikacji. Srebrne medale i aż 5194 FA Coins zdobyło groźne ostatnio FA Opole, które również może pochwalić się medalem z VIII Finału MPFA. Młodzi piłkarze ze stolicy województwa opolskiego wywalczyli brązowe medale w kategorii U-9! Jednak co by nie mówić czerwiec absolutnie należał do Football Academy Włocławek, które z wynikiem 5855 FA Coins nie pozostawiło złudzeń pozostałym oddziałom i zgarnęło pełną pulę. Gratulujemy! 

Czapki z głów dla wszystkich, którzy codziennie rywalizują ze sobą o co raz lepsze miejsca w rankingach grywalizacji! Powoli zbliżamy się do końca sezonu, dlatego warto przycisnąć i postarać się o wbicie kolejnego poziomu w Waszym profilu grywalizacji. 

Pobierz APKĘ FA -> https://bit.ly/apka-FA 

Jedź na obóz -> http://bit.ly/obozy_FA 

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij