Lewy, wewnętrzne pojedynki i ekipa z Opola - grywalizacja w maju

start / Aktualności / Prasówka FA

Lewy, wewnętrzne pojedynki i ekipa z Opola - grywalizacja w maju

Nie wiem jak Wam, ale nam ten rok ucieka w tempie podobnym do tego, w jakim Robert Lewandowski bije kolejne niezwykłe rekordy. To porównanie jest dobrą okazją do tego, by złożyć kapitanowi reprezentacji Polski gratulacje i podziękowania od całej rodziny Football Academy, za tak dużą dawkę emocji podczas końcówki tego sezonu. Zastanawialiście się ile FA Coins musielibyśmy przyznać Robertowi za pobicie rekordu, który utrzymywał się nieprzerwanie od 49 lat? Grywalizacja Football Academy nie przewiduje takiego scenariusza, ale kto wie? Może wśród kilkunastu tysięcy młodych piłkarzy pokonujących kolejne levele w grywalizacji FA, jest kolejny rekordzista Bundesligi?

Schodzimy jednak na ziemię, a tutaj okazuje się, że ładunek emocjonalny w naszej majowej grywalizacji osiągnął podobne wskaźniki! W dodatku w rankingu zawodników wrzało w jednym mieście i spróbujemy Was jakoś nakierować w jakim. Gdzie znajdują się te rozpoznawalne miejsca na mapie Polski - Amfiteatr Tysiąclecia, Muzeum Polskiej Piosenki i centrala Football Academy? 😁 Może troszkę dodaliśmy sobie prestiżu, ale tak - prawidłowa odpowiedź to Opole! To właśnie opolscy piłkarze w całości opanowali majowe podium rankingu zawodników i między sobą rozdali, a może rozdarli nagrody. Dlaczego rozdarli? Tytuł zawodnika miesiąca wylądował w rękach Michała Ołowianego, który zgromadził na swoim koncie 158 FA Coins! Do tego momentu wszystko wydaje się standardowe, jednak gdy spoglądamy na kolejne miejsca zauważamy, że na drugim miejscu ex aequo znalazło się dwóch kolegów Michała - Antoni Ćwikła i Konrad Zyla, którzy zgromadzili po 157 FA Coins! Ależ to musiała być walka do ostatnich minut. Kto wie, może wśród Was jest kolejny rekordzista...😉

Miesiąc maj po raz kolejny i w niezwykły sposób przydzielił całe podium przedstawicielom jednego miasta, ale tym razem są to przedstawiciele dwóch różnych ośrodków. I tak na czele prestiżowego rankingu trenerów stanął Wojciech Kaczmarek z Football Academy Łódź Orzeł, który na swoim grywalizacyjnym koncie zgromadził okrągłą liczbę pięciuset FA Coins! Ten doskonały wynik pozwolił na spokojnie dowiezienie zwycięstwa do mety. Możemy się jedynie domyślać czy ten wewnętrzny, łódzki pojedynek odbywał się wzdłuż ulicy Piotrkowskiej - jednej z najdłuższych ulic handlowych w Europie, która jest jednocześnie jedną z wizytówek tego przemysłowego miasta. Miejsce drugie przypadło w udziale aż trzech trenerów z FA Łódź Południe, którzy zgodnie zdobyli po 250 FA Coins! Gratulacje dla Jana Nizioła, Krzysztofa Ćwiklińskiego i Mateusza Brygiera, których wysiłek pomimo osiągnięcia wspólnej, drugiej lokaty, nie poszedł na marne. 

Tak jak wspomnieliśmy w poprzednim akapicie - wspólny wysiłek trenerów z Football Academy Łódź Południe pomimo braku zwycięstwa w rankingach indywidualnych przyniósł sukces zespołowy, ponieważ to właśnie ten Oddział zwyciężył w majowym rankingu ośrodków zdobywając 1492 FA Coinsy! Nie można jednak powiedzieć, że rewelacyjny wynik łódzkiego ośrodka pozwolił na spokojne zwycięstwo, ponieważ przez cały czas po piętach deptała im ekipa z Opola, dla której drugie miejsce w maju to trzecie z rzędu podium w rankingu grywalizacji - CÓŻ ZA FORMA! Co więcej opolanie zdobyli tylko 11 FA coins mniej, co dało fantastyczny wynik 1481 punktów! Wśród tak dysponowanych Oddziałów trzecie miejsce jest jak zwycięstwo i wywalczyło je FA Leszno, czyli zwycięzca pierwszych "Wirtualnych Mistrzostw Polski FA", zdobywając 885 FA. 

Pobierz APKĘ FA -> https://bit.ly/apka-FA 

Jedź na obóz -> http://bit.ly/obozy_FA 

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij