"Keepermania"! To kolejny mistrzowski challenge Football Academy

start / Aktualności

"Keepermania"! To kolejny mistrzowski challenge Football Academy

Mistrzowski Challenge Football Academy to projekt dwunastu wyzwań, które wzmacniają rywalizację w każdej nawet najmniejszej grupie i w każdym oddziale Football Academy w Polsce. Challenge to jeszcze mocniejsze połączenie świata wirtualnego z boiskiem piłkarskim. To gry, które nasi zawodnicy i zawodniczki mogą przejść przy pomocy własnego sprytu, inteligencji, siły mięśni.

Dwanaście wyzwań na dwanaście miesięcy czwartego sezonu grywalizacji, w których do zdobycia jest 50, 25 i 10 FA Coins za zajęcie odpowiednio pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca w swojej grupie treningowej!

Dziesiąty challenge to "Keepermania"! Kto zostanie mistrzem tego wyzwania?

NA CZYM POLEGA CHALLENGE?

"Keepermania" to prawdziwy hołd dla sztuki bramkarskiej!  

Do organizacji ćwiczenia potrzebujemy bramkę, stożki oraz wyznaczonego bramkarza. Każdy zawodnik posiada piłkę, a odległości ustawiamy zgodnie z umiejętnościami i wiekiem zawodników. W młodszych kategoriach możemy używać piłek wykonanych z gąbki. 

Każdy z zawodników wykonuje po jednym strzale z każdej odległości niezależnie od tego czy zdobędzie bramkę czy nie. Po zakończonych seriach bramkarz liczy ile razy udanie interweniował przed utratą bramki. Wygrywa bramkarz, któremu udało się interweniować najwięcej razy
W challengu biorą udział wszyscy chętni bramkarze.

Czas na przeprowadzenie dziewiątego Mistrzowskiego Challenge`u Football Academy upływa 30 czerwca 2024! Kto zostanie mistrzem tej rywalizacji w Waszym oddziale?

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij