Zwycięstwo gr. Rooney z Unią Tarnów

start / Aktualności

Sobotni poranek dla naszej najstarszej grupy był bardzo udany.  Zespół Rooney  podejmował rywalizację z zawodnikami Uni Tarnów na ich własnym  boisku. Rywalizacja od początku spotkania była bardzo zacięta, obydwie drużyny stwarzały sytuacje bramkowe, ale tylko nasz zespół potrafił wykorzystać sytuację w drugiej połowie spotkania i po odbiciu piłki od bramkarza po strzale Matesza Uchwata , piłkę do siatki skierował Bartłomiej Kędzior ustalając wynik końcowy na 0:1. Zespołowi nie można zarzucić braku sportowej walki i ambicji, a cały zespół grał do ostaniej minuty i zasłużenie wygrał to spotkanie. Bardzo dobrze na bramce bronił Chudoba Eryk, który został bohaterem meczu. Jak wiemy Eryk nie jest  od roku bramkarzem, ale po odejściu Patryka do Uni Tarnów i chwilowej rezygnacji Mateusza nie mamy na narazie stałego  bramkarza w zespole. Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, bo każdy włożył w to zwycięstwo wiele sił.

Gratulujemy zespołowi trzech punktów i życzymy powodzenia w ostatnich trzech kolejkach. Następny mecz za tydzień na własnym stadionie z Termaliką Bruk Bet Nieciecza.   Trener Łukasz będzie przebywał na Mistrzostwach Polski FA w Rzeszowie z grupą rocznika 2004/2005, więc zespół poprowadzi wyznaczona osoba.