Znamy powołania na pierwszą konsultację Kadry Polski FA rocznika 2015

start / Aktualności

Znamy powołania na pierwszą konsultację Kadry Polski FA rocznika 2015

Czas przywitać nowych reprezentantów w Kadrze Polski Football Academy! Wyobrażenie o tym, jak wiele wspaniałych przygód, meczów i turniejów czeka na tych młodych piłkarzy sprawia, że nasza motywacja do pracy rośnie kilkukrotnie!

Przed nami pierwsza konsultacja do nowopowstałej Kadry Polski FA U9. Zawodnicy z rocznika 2015 spotkają się już 2 grudnia 2023 roku w Książenicach obok Warszawy, by wykonać pierwsze kopnięcia FABALLA z biało-czerwoną flagą na piersi. Zbliżająca się wielkimi konsultacja to nie tylko debiut zawodników, ale także nowego sztabu kadry rocznika 2015. Ciężka i sumienna praca popłaca. Wiele mówi się o przemyślanej i szczegółowo zaplanowanej ścieżce rozwoju zawodnika, która już od wielu lat sprawdza się w sieci Football Academy (kliknij). Wiedzą o tym  trenerzy Szymon Roczon z Football Academy Lublin oraz Mateusz Klawitter z Football Acedemy Szubin, którzy również w grudniu zadebiutują w reprezentacji Polski.

Całą konsultację będzie nadzorował dział sportu z centrali Football Academy. W Książenicach obecni będą trenerzy Seweryn Łysoń i Tomasz Lechowicz, którzy swoim doświadczeniem zdobytym w roli trenerów Kadry Polski Football Academy, pomogą wprowadzić się do nowej funkcji swoim kolegom po fachu.

Sztab nowopowstałej kadry w Książenicach będzie miał do dyspozycji duże boisko pod balonem. W intensywnym planie dnia znajduje się  prezentacja dla wszystkich zawodników i rodziców, dwa treningi w formie gier oraz wspólny obiad. 

Oto zawodnicy powołani do Kadry Polski FA U9. ⤵

<< wstecz dalej >>

udostępnij