start / Aktualności

Trening indywidualny szansą na szybszy rozwój - nowy projekt FA

Trening indywidualny i zindywidualizowany to najszybciej rozwijające się formy treningu piłkarskiego na całym świecie. Nie inaczej jest w Polsce, gdzie możliwość indywidualnego podejścia i szybszego rozwoju sportowego skłania wielu zawodników do korzystania z możliwości współpracy z trenerem w mniejszych grupach lub jeden na jednego. Również coraz więcej dzieci i młodzieży korzysta z możliwości odbycia dedykowanych jednostek treningowych, które w znaczącym stopniu wpływają na ich jeszcze szybszy rozwój w wielu dziedzinach piłkarskiego rzemiosła. 

W związku z powyższym w Football Academy wychodzimy naprzeciw potrzebom młodych i tych starszych piłkarzy, prezentując program zajęć indywidualnych (1x1 z trenerem) oraz zindywidualizowanych (2 do 6 + trener) - FA SOLE, który powstał po wnikliwej analizie przeprowadzonej na rynku piłkarskich treningów indywidualnych na terenie całej Polski. W jej wyniku zdecydowaliśmy się na stworzenie narzędzia, które pozwoli w skuteczny sposób współpracować z zawodnikami wymagającymi dodatkowej i indywidualnej ścieżki rozwoju. 

FA Sole to autorski projekt dostosowany do potrzeb zawodników, którzy potrzebują dedykowanych rozwiązań do swojego dalszego rozwoju. Zajęcia w ramach tego konceptu prowadzone będą przez trenerów przeszkolonych pod kątem treningu indywidualnego. Wśród głównych celów wyróżniamy: 

  • koncentrację na detalach technicznych i taktycznych,

  • podniesienie poziomu indywidualnych umiejętności,

  • podniesienie poziomu świadomości i wiedzy,

  • intensyfikacja rozumienia gry i inne.

Wkrótce opublikujemy listę lokalizacji Oddziałów Football Academy, które wprowadziły do swojej oferty program treningu indywidualnego FA Sole.

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij