Powołania Kadr Polski na cztery turnieje API CUP w Zakopanem

start / Aktualności

Powołania Kadr Polski na cztery turnieje API CUP w Zakopanem

Cztery różne Kadry Polski Football Academy w czterech różnych terminach wezmą udział w międzynarodowych turniejach API CUP w Zakopanem. Czy można sobie wyobrazić lepszy początek sezonu dla naszych kadrowiczów?

Turnieje na API ARENIE co roku odwiedzają setki młodych zawodników rodziców oraz trenerów z całego świata. Wszystko to jest efektem ciężkiej pracy i dbałości o jakość prowadzonej rywalizacji przez organizatorów turniejów. W turniejach na API Arenie biorą udział zarówno mniejsze akademie, jak również znane kluby sportowe z Polski i świata. Turnieje przyciągają zawodników z europejskiej czołówki, m.in. AC Milan, Atletico Madryt czy Juventus Turyn, a w tym roku także Kadry Polski Football Academy. 

Tej jesieni udział w turniejach w Zakopanem wezmą Kadra Polski FA Dziewcząt, Kadra Polski FA U9, Kadra Polski FA U11 oraz Kadra Polski FA U12. Co ciekawe żadna z naszych reprezentacji nie będzie miała okazji zmierzyć się ze sobą, ponieważ każdy z zespołów weźmie udział w innych rozgrywkach oraz w różnych terminach, co pokazuje z jakim rozmachem zorganizowane są te zmagania. 

Chłopcy:
22.09-25.09.2022 Kadra Polski FA U9
29.09-02.10.2022 Kadra Polski FA U11
06.10-09.10.2022 Kadra Polski FA U12

Dziewczyny:
20.10-23.10.2022 Kadra Polski FA Dziewcząt 

Wyjazdy na te turnieje poza niekwestionowaną wartością sportową, będą dla zawodniczek i zawodników również okazją do spędzenia czasu w świetnie przygotowanych strefach animacji. Do dyspozycji gości ośrodka API oddane są liczne, dodatkowe atrakcje, jak np. stół do ping – ponga, piłkarzyki, sala z matami do ćwiczeń, ring bokserski czy salę do analiz video z rzutnikiem i ekranem.

Trzymamy kciuki za udane występny naszych reprezentantów! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij