PIERWSZE TURNIEJE PO PRZERWIE...

start / Aktualności

Zawodnicy Football Academy Jędrzejów pierwszy raz po przymusowej przerwie spowodowanej COVID-19 mieli w końcu możliwość rywalizowania z innymi zespołami z województwa świętokrzyskiego. Na ten moment czekali prawie cztery miesiące...

Bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy Football Academy Jędrzejów na turnieju "Piątki na Kieleckim Rynku Sport CK", który odbywał się w Kielcach, w dniach 19-21 czerwca. Po walce do ostatniej minuty ostatniego meczu nasi piłkarze zajęli trzecie miejsce w stawce ośmiu drużyn! Najbardziej cieszy jednak fakt, że po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem chłopcy wracają indywidualnie do wysokiej dyspozycji. Football Academy Jędrzejów w turnieju pokonał zespoły PAMAF Kielce, Wicher Miedziana Góra oraz KSP Kielce. W meczu półfinałowym zawodnicy FA Jędrzejów musieli uznać wyższość Korony Kielce. Ponadto w rywalizacji w przeciąganiu liny, która odbywała się w przerwie pomiędzy meczami, nasi zawodnicy nie mieli sobie równych w finale pokonując rówieśników z Alitu Ożarów.

Football Academy Jędrzejów (rocznik 2010) reprezentowali: Jakub Rączkiewicz (6 bramek w turnieju), Borys Rybiński (5 bramek), Łukasz Kosowski (5 bramek), Cezary Kwiatkowski (3 bramki), Igor Wojtasik (3 bramki), Wojciech Górski (2 bramki), Radosław Toborek (1 bramka), Łukasz Grudzień, Julian Bednarek, Jakub Czajor. trenerem zespołu jest Łukasz Krakowski.

Dzień później (w niedzielę) w turnieju wzięła udział również ekipa FA Jędrzejów z rocznika 2009, której nie udało się powtórzyć wyniku kolegów i uzyskać awansu z grupy eliminacyjnej. Po trzech bardzo wyrównanych spotkaniach podopieczni Michała Olesińskiego zakończyli rozgrywki.

Football Academy Jędrzejów (rocznik 2009) reprezentowali: Jakub Kobierski (5 bramek), Jakub Rączkiewicz (5 bramek), Wiktor Osiński, Igor Matuszewski, Jan Ozga, Filip Ślusarczyk, Jakub Marzec, Igor Krupa, Alan Michałkiewicz, Oliwier Różański, Wojciech Dąbrowski. Trenerem zespołu jest Michał Olesiński.