Odkręcony Kurek, tak się żyje na zachodzie - grywalizacja w marcu

start / Aktualności

Odkręcony Kurek, tak się żyje na zachodzie - grywalizacja w marcu

Halo, koniec! Oficjalnie zamykamy święta Wielkanocne! Wiemy, że jest już czwartek i powinno być dawno po, a jednak wciąż i na każdym kroku zauważamy niekończące się ankiety i pytania - żurek czy barszcz biały? Mazurek czy babka? I oczywiście ponadczasowa wojna majonezu - Winiary czy Kielecki? Czy to wszystko jest warte zachodu? Spieszymy z odpowiedzią! 

W marcowym raporcie Grywalizacji Football Academy wszystko jest warte zachodu, a dokładnie zachodniej części Łodzi, ponieważ zawodnicy tego Oddziału FA absolutnie zdominowali marcowy ranking zawodników! Zwycięzcą został Dawid Żurek...😁 tzn. Dawid Kurek, który w swoim profilu zgromadził aż 364 FA Coinsy i z bezpieczną przewagą zapewnił sobie triumf nad kolegami z akademii! Dawid zebrał aż o 200 FA Coins więcej niż przed miesiącem, co pozwoliło mu na obronę tytułu z lutego! Czyżby rósł nam kolejny wielki Kurek, uwielbiający kolekcjonować punkty i demolować rywali w rankingach? Dawidzie, życzymy Ci równie spektakularnej kariery jak ta MVP Mistrzostw Świata w siatkówce 2018 - Bartosza Kurka, tylko wiadomo w innej dyscyplinie sportu! 💙⚽ Schodzimy na ziemię. Zacięta walka o drugie miejsce trwała właściwie do ostatniej chwili, jednak zawziętość i wyrównane umiejętności obu graczy doprowadziły ich do idealnego remisu i tym oto sposobem gromadząc po 314 FA Coins, ex aequo, drugie miejsce zajęli Ivo Dembowski i Wiktor Kasprzak, również reprezentujący FA Łódź Zachód! 🔥 Pamiętajcie, teraz kartka biała jak barszcz i w kwietniu każdy ma równe szanse na zwycięstwo!

Tymczasem nie robimy sobie już jaj 🐣 i kończymy z Wielkanocną terminologią! Do gry wkraczają trenerzy, którzy marzec... przespali. Rywalizacja w rankingu trenerów była tak ciekawa jak pierwsza połowa ostatniego meczu naszej reprezentacji na Wembley. Z tego marazmu wyłamał się jeden rodzynek (tak na marginesie - Wielkanocny sernik z rodzynkami czy bez? 🤣), reprezentujący stołeczną akademię FA Warszawa Wilanów trener Mateusz Kusznieruk, który zgromadził 513 FA Coins! W stosunku do ubiegłych miesięcy nie jest to może wynik nader imponujący, jednak gdy weźmiemy pod uwagę miesiąc treningowy wyraźnie skrócony przez obostrzenia i spojrzymy na przewagę z jaką Mateusz zwyciężył (ponad 500 FA Coins!) zrozumiemy, że należy się przed tym wyczynem ukłonić w pas! Z kronikarskiego obowiązku informujemy, że drugie miejsce zajął trener Arkadiusz Kwella zwany "nieustępliwym", który co prawda wyniku z lutego nie poprawił, ale utrzymał miejsce na podium i chwałę dla FA Chełmno! Rywalizację zamyka trener creme de la creme, który idealnie wpasowuje się w nasz dzisiejszy, kulinarny słowotok - Mariusz Śmietanko, który brązowy medal zdobył dla FA Grudziądz! Gratulujemy! 

Na deser... bądź jak kto woli na zakończenie dzisiejszego raportu Grywalizacji Football Academy, zostawiliśmy ranking, który zazwyczaj budzi najwięcej emocji - podobnie jak rozmowy o polityce przy świątecznym stole, czyli ranking ośrodków! Mamy wrażenie, że zachód jest wciąż o krok przed resztą i to właśnie Łódź Zachód zgarnia dziś kolejną główną nagrodę, gromadząc na swoim koncie 1442 FA Coinsy! To podsumowanie uświadamia nam jak ogromną pracę wykonali zawodnicy, którzy zajmując eksponowane miejsca w rankingu zawodników zgromadzili niemalże 1000 FA Coins. Wow, wielkie brawa! Drugie miejsce i doskonały wynik 1276 FA Coins należy do FA Opole, które w lutym cieszyło się z pierwszego w historii zwycięstwa, a dziś wyprzedza Oddział, który w lutym zajął... drugie miejsce. FA Włocławek, bo to o nich mowa z rezultatem 991 FA Coins zajmuje trzecie miejsce w rywalizacji pomiędzy ośrodkami Football Academy w Polsce. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że przed miesiącem w tym rankingu widzieliśmy dokładnie te same Odziały, które rozdały między sobą medale - jednak innego koloru (klik)! W dodatku każdy z tych ośrodków poprawił swój wynik, a to pokazuje, że ciężka i systematyczna praca przynosi sukcesy! Brawo dla Was! 👏👏👏

Pobierz APKĘ FA -> https://bit.ly/apka-FA 

"1% z pasją" -> https://bit.ly/1-FA 

Jedź na obóz -> http://bit.ly/obozy_FA 

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij