Lech vs Śląsk

start / Aktualności

Piłkarze Football Academy Piła wraz z rodzicami podczas 20. kolejki Ekstraklasy kibicowali Lechowi Poznań w meczu ze Śląskiem Wrocław. Wyjazd ten miał na celu nauczanie dzieci kibicowania oraz jak powinniśmy zachowywać się na arenie sportowej.

W 23. minucie z rzutu karnego bramkę dla drużyny z Wrocławia zdobył Sebastian Mila. Długo nie czekaliśmy na wyrównanie wyniku, bo w 31. minucie gry bramkę dla Kolejorza pięknym strzałem z woleja zdobył najlepszy w szeregach poznaniaków w tym meczu Krivets. Tuż przed przerwą kolejny powód do radości sprawił nam Vojo Ubiparip, który po zamieszaniu podbramkowym okazał się najsprytniejszy i ustalił wynik do przerwy na 2:1. Na początku drugiej połowy ostatnią bramkę tego meczu strzelił Dariusz Sztylka. Lech- Śląsk 2:2.

Zdjęcia z wyjazdu już niebawem w galerii.

Pragniemy podziękować rodzicom którzy przyczynili się do organizacji wyjazdu. A także wszystkim uczestnikom za dobrą zabawę!