Łączymy szkolenie, dobrą zabawę i rewelacyjne projekty.

start / Aktualności

Łączymy szkolenie, dobrą zabawę i rewelacyjne projekty.

Gdy końca dobiega ostatni z obozów piłkarskich organizowanych przez Football Academy Camps, jest to dla nas jasny sygnał, że naturalnie rozpoczynają się ogólnopolskie nabory do ośrodków Football Academy w całej Polsce.

Co roku na przełomie sierpnia i września do akademii piłkarskich w każdym z szesnastu województw dołączają setki młodych piłkarek i piłkarzy, spragnionych futbolowych przygód, nowych przyjaciół i pozytywnych emocji. Dlaczego wybierają Football Academy?

Na nasze zajęcia uczęszcza kilkanaście tysięcy dzieci w całym kraju. Wykwalifikowana kadra trenerska w naszych szkółkach piłkarskich nie pracuje wyłącznie nad aktywnością fizyczną, a również wychowuje, uczy zdrowej rywalizacji, systematyczności oraz buduje pewność siebie i umiejętność osiągania zamierzonych celów! O tym wszystkim świadczą świetne referencje, wystawione przez rodziców dzieci, którzy uczestniczyli w projekcie Football Academy w jednym z ponad 120 miast w Polsce. 

Jednak wybranie Football Academy jako zajęć dodatkowych dla swojej pociechy to również gwarancja unikalnych projektów, których nie spotkacie nigdzie indziej. Od 2020 roku jako sieć Football Academy Group współpracujemy z aktualnym mistrzem Portugalii - Sportingiem Clube de Portugal (Lizbona), z którym stworzyliśmy między innymi projekt "Od skautingu, do Sportingu". W ramach tej inicjatywy przedstawiciele klubu z Półwyspu Iberyjskiego, przy wsparciu wykwalifikowanej kadry trenerskiej FASE Szczecin, odwiedzają ośrodki FA i prowadzą zajęcia treningowe, jednocześnie poszukując młodych talentów. 

https://youtu.be/6JeK3P8mWmo

Równie wyjątkowym projektem w skali całego świata jest Grywalizacja Football Academy, która jest jedynym tego typu projektem wprowadzonym w życie akademii piłkarskiej. Od września 2021 roku przeobrazi się w Grywalizację 2.0, której nowa odsłona zaskoczy wszystkich użytkowników. Grywalizacja to wdrożenie struktury i mechaniki gier do świata rzeczywistego, które polega na wprowadzeniu punktów, odznaczeń czy poziomów odzwierciedlających realne osiągnięcia w wirtualnym świecie. Więcej przeczytasz tutaj (kliknij). 

Gdy przytłaczająca ilość argumentów przechyli szalę, na decyzję o zapisaniu się do jednej z akademii piłkarskich Football Academy, sam pozostały proces jest bardzo łatwy i został szczegółowy opisany w linku poniżej. UWAGA! Przypominamy, że dwa pierwsze treningi są darmowe i bez zobowiązań, dzięki czemu możesz przetestować naszą pracę w praktyce. 

Sprawdź jak zapisać się do szkółki! (kliknij) 

Nie czekaj, zapisz się już teraz i... #ZostańCzęściąGry! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij