start / Aktualności

Kolejna Reprezentacja Polski FA walczyła na Turnieju Podhale Cup

W dniach 13-15.11.2020 Reprezentacja Polski Football Academy rocznika 2009 przebywała na zgrupowaniu w Poroninie, które połączone było z udziałem w Turnieju Podhale Cup. Kadra FA U12 zajęła wysokie II miejsce w "Lidze Europy" turnieju rozgrywanego na boiskach COS w Zakopanem, a statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał zawodnik Football Academy Warszawa - Jan Chrzanowski. 

Wyniki:

Kadra FA – Skra Częstochowa 1-2

Kadra FA – KS Nidzica 4-0

Kadra FA – Orbita Bukowno 5-0

Kadra FA – Łódzka Akademia Futbolu 1-1

Kadra FA – SMS Resovia Rzeszów 0-1

Kadra FA – KS Nidzica 2-0

Kadra FA – KS Zakopane 3-1

Kadra FA – Łodzka Akademia Futbolu II 3-1

Kadra FA – MKS Babia Góra 1-2

Kadra FA – Podhale Nowy Targ 1-1

Skład: Mazek, Kwasiborski, Wójcik, Staszelis, Kudla, Bednarek, Piórkowski, Stasiowski, Kenzter, Chrzanowski, Mamełka, Samulak

Trenerzy: Mlynek Szymon, Mateusz Maciążka

"W piątek zawodnicy po przyjeździe zostali wyposażeni w sprzęt sportowy i udali się na trening na obiekty API w Zakopanem. Odbyli tam 90 minutową jednostkę treningową dostosowaną do modelu gry, ustawienia i rodzaju pressingu stosowanego w turnieju. Wieczorem odbył się krótki wykład i pogadanka odnośnie założeń na cały turniej. W sobotę i niedzielę nasi zawodnicy rozgrywali mecze turniejowe. Każde spotkanie trwało 28 minut i w sumie do rozegrania nasi młodzi adepci futbolu mieli 280 minut gry. Staraliśmy się grać ofensywnie co przekładało się na ilość strzelonych bramek i ogólny bilans turniejowy. W sumie zdobyliśmy 21 bramek i straciliśmy 9" - powiedział dyrektor sportowy FA - Szymon Mlynek, obecny podczas całego zgrupowania Reprezentacji Polski FA. 


(Najlepszy bramkarz turnieju - Jan Chrzanowski) 

Serdecznie gratulujemy kolejnych dobrych wyników! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij