JESTEŚ TUTAJ  

NASI PARTNERZY

 

Ujednolicony system szkolenia oraz zarządzania ośrodkami Football Academy gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość i profesjonalizm. Do współpracy zapraszamy partnerów, których produkty i usługi wpisują się w nasze zasady oraz przyjęty sposób działania.

ADIDAS - producent asortymentu sportowego. Wspiera Football Academy w zakresie odzieży
sportowej oraz sprzętu piłkarskiego dostosowanego do wieku oraz warunków fizycznych naszych
podopiecznych.

ISOSTAR - producent napojów izotonicznych. Zaopatruje zawodników w bezpieczne dla dzieci
napoje, które nawadniają i uzupełniają niezbędne składniki tracone podczas wysiłku.

RESERVED KIDS - producent odzieży dziecięcej. Wspiera Football Academy swoim wizerunkiem.

EMPIK SCHOOL - sieć szkół językowych. Oferuje naszym zawodnikom zniżki na kursy językowe oraz
udział w licznych promocjach.

PLAYARENA - portal sportowy. Oferuje system darmowych rozgrywek piłkarskich organizowanych
przez internet. Rozgrywki ligowe prowadzone są w miastach w całej Polsce.

MAGAZYN KACZOR DONALD - znane i lubiane czasopismo dla dzieci, ukazujące się na rynku już od
20 lat. Football Academy jest partnerem merytorycznym ukazujących się na łamach "Kaczora Donalda"
artykułów i ciekawostek związanych z trenowaniem piłki nożnej.

EA SPORTS - wydawca najpopularniejszej gry komputerowej na świecie - FIFA 14 i FIFA 15
Nasz nowy partner jest w tej chwili niezaprzeczalnie jednym z największych wydawców gier sportowych
na świecie. Branżowy gigant skupia się na rozwijaniu oraz dopieszczaniu swoich sztandarowych
marek takich jak - FIFA, NBA, NHL, MADDEN.

EUROSPORTRING - organizator międzynarodowych turniejów piłkarskich oraz piłki ręcznej. Eurosportring organizuje młodzieżowe turnieje piłkarskie, turnieje piłkarskie dla dziewcząt , turnieje piłkarskie dla seniorów i turnieje piłki ręcznej w 13 krajach Europy, w których każdego roku uczestniczy przeszło 8.000 drużyn z przeszło 30 krajów. W turniejach Eurosportringu uczestniczą także zespoły Football Academy, dzięki nawiązanej współpracy -  na specjalnych, indywidualnych zasadach.

 

 

 

PARTNERZY SPORTOWI

 

W ramach partnerstwa sportowego, Football Academy współpracuje także z najlepszymi klubami piłkarskimi w Polsce i za granicą. Dla zawodników, którzy z powodu osiągniętego wieku kończą przygodę z Football Academy, stanowią one niejednokrotnie furtkę do futbolu juniorskiego i dalszego rozwoju. Dla Football Academy to przede wszystkim wsparcie merytoryczne oraz wizerunkowe, możliwość wymiany doświadczeń, metod treningowych oraz wspólnie organizowane przedsięwzięcia sportowe.

KKS LECH POZNAŃ ? klub piłkarski założony 19 marca 1922 roku. Od 30 maja 2006 roku nosi nazwę KKS Lech Poznań. Zespół obecnie występuje w T-Mobile Ekstraklasie i jest sześciokrotnym mistrzem Polski, pięciokrotnym zdobywcą Pucharu Polski i czterokrotnym zdobywcą Superpucharu Polski. W 2010 roku po wygranej w dwumeczu z Dnipro Dniepropietrowsk drużyna awansowała do fazy grupowej Ligi Europejskiej gdzie miała okazję rywalizacji z topowymi zespołami w europie m.in. Juventus Turyn i Manchester City. Drużyna Lecha odpadła dopiero w następnej fazie ulegając Sportingowi Braga.

ACCRINGTON STANLEY F.C. - jest klubem z Accrington w hrabstwie Lancashire, z północno-zachodniej Anglii, założonym w obecnej formie w 1968 roku. 15 kwietnia 2006 Accrington Stanley awansowało do Football League jako mistrz Conference  Accrington Stanley jako Accrington F.C. było jednym z dwunastu pierwotnych założycieli Ligi Futbolu z 1876 roku. Klub z Accrington znany jest ze szkolenia najmłodszych adeptów futbolu i żywej rywalizacji z takimi tuzami jak Manchester City, Manchester United czy Liverpool FC. Za nabór do akademii Accrington Stanley odpowiada trener David Bailey, długoletni współpracownik Football Academy w Polsce i UK.

WISŁA PŁOCK ? pod tą nazwą klub występował dopiero od 1955 roku. Wcześniej znany był jako Elektryczność Płock (1947-50), Ogniwo Płock (1950-55) i Sparta Płock (1955). Popularni ? Nafciarze? w sezonie 1979/1980 po raz pierwszy pojawili się na zapleczu ekstraklasy, gdzie występowali przez kolejną dekadę. W czerwcu 2003 roku Wisła dotarła do finału Pucharu Polski. W kolejnym sezonie dzięki efektywnej i efektownej grze dotarli do rozgrywek Pucharu UEFA. Do tej pory największym sukcesem ?Wiślaków? z Płocka jest zwycięstwo w rozgrywkach o Puchar Polski w sezonie 2005-06. Na obecną chwilę klub gra na zapleczu Ekstraklasy i walczy o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Z klubu wypłynęło wielu reprezentantów kraju m. in. Ireneusz Jeleń, Adrian Mierzejewski, Sławomir Peszko czy Marcin Wasilewski.

Patroni medialni

 

Patroni medialni Football Academy to podmioty pomagające w promowaniu misji oraz idei naszego projektu wśród szerszej publiczności. Patronat medialny pozwala naszym partnerom na wykorzystywanie treści oraz banku wiedzy tworzonego przez Football Academy, a nam daje szansę kontaktu z odbiorcą niebędącym częścią rodziny FA.

Asystent Trenera - Serwis internetowy Asystent Trenera powstał w 2008 roku. Jego celem było i jest wprowadzenie nowej jakości usług w dziedzinie szkolenia w piłce nożnej. Papierowa wersja "AT" po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w 2013 r. od razu zdobywając uznanie wielu trenerów piłki nożnej.

Redakcja Asystenta Trenera zrzesza ludzi, którzy są profesjonalistami i pasjonatami w swoich dziedzinach. Posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe, bogaty zasób wiedzy oraz doświadczenie zawodowe umożliwiające codzienne budowanie serwisu, a także innych produktów z nim związanych. Z redakcją współpracuje coraz większe grono trenerów i specjalistów będących w ścisłej polskiej czołówce w swojej branży.

UpYourLevel - Projekt UpYourLevel to nowoczesna e-learningowa platforma edukacyjna, stworzona aby za pomocą niedrogich, multimedialnych szkoleń umożliwić podnoszenie kompetencji wszystkim osobom, zaangażowanym w szeroko rozumiany rozwój fizyczny. Projekt realizowany jest pod egidą Wydziału Sportu Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu.

Footballtrening.pl - Portal internetowy dla trenerów piłki nożnej. Cieszący się ogromną popularnością wśród trenerów serwis, to baza wiedzy na temat treningu piłkarskiego oraz publikacji o tematyce futbolowej. Treści publikowane na footballtrening.pl tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem oraz wiedzą zdobywaną w Polsce i za granicą.

 

Partnerzy

PARTNERZY:
 

PARTNERZY
SPORTOWI:

 

2017 © Football Academy Elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat all rights reserved - wszelkie prawa zastrzeżone

O.PRAWNA | P. PRYWATNOŚCI

Football Academy Group

Niedzialkowskiego 16a/1

45-085 Opole

Tel/Fax: +48 500 200 490

info@footballacademy.pl

Kontakt do oddziałów

www.footballacademy.pl

pozostałe projekty FA Group

| FASE | FAUK | LPFA | GKA | FPARK | FBABY |
1
08:42
   piątek, 18 sierpnia 2017 roku