Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies w celu świadczenia na Państwa rzecz usług na najwyższym poziomie, dostosowanych do Państwa preferencji. Korzystając z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies, godzicie się Państwo na ich stosowanie. Więcej o plikach cookies i o tym jak zmienić ustawienia przeglądarki w Polityce prywatności cookies

KADRY REGIONALNE FA: Powołania - wiosna 2019 - Aktualności - Football Academy POLSKA
2019-05-10 | 2019-05-10 11:46:47 | Wejść: 4616

KADRY REGIONALNE FA: Powołania - wiosna 2019



Football Academy Group informuje, że na wiosenne zgrupowanie Reprezentacji Regionalnej Football Academy U-10 powołuje następujących zawodników:

 

 

W Regionie I:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Bartłomiej Tański

Gryfice

2

Marcel Kucharski

Myślibórz

3

Maciej Loziński

Myślibórz

4

Mikołaj Andruch

Szczecin

5

Eryk Dymkowski

Szczecin

6

Antoni Gniołka

Szczecin

7

Bruno Gołaś

Szczecin

8

Patryk Kostyrka

Szczecin

9

Ernest Kudla

Szczecin

10

Nikodem Kuźmiński

Szczecin

11

Julian Piórkowski

Szczecin

12

Aleks Rabczyński

Szczecin

13

Marcel Stasiowski

Szczecin

<<< REGION I - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

W Regionie III:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Nikodem Kuczela

Głogów

2

Kacper Banasiak

Leszno

3

Patryk Chwastyniak

Leszno

4

Sebastian Cichy

Leszno

5

Mikołaj Ciesielski

Leszno

6

Jeremiasz Kosiński

Leszno

7

Miłosz Mańkowski

Leszno

8

Konrad Molewski

Leszno

9

Leon Wujczak

Leszno

10

Wiktor Cieśliński

Miłosław

11

Jeremi Klechamer

Miłosław

12

Marcel Kliszkowiak

Miłosław

13

Adam Kaszuba

Ostrów Wielkopolski

14

Nikodem Koniarek

Ostrów Wielkopolski

15

Wojciech Koniarek

Ostrów Wielkopolski

16

Franciszek Sodkiewicz

Ostrów Wielkopolski

17

Samuel Grzelak

Zielona Góra

<<< REGION III - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

W Regionie V:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Szymon Balaga

Busko-Zdrój

2

Jan Sagan

Busko-Zdrój

3

Jakub Kobierski

Jędrzejów

4

Filip Krakowski

Jędrzejów

5

Kacper Kwiecień

Jędrzejów

6

Alan Michałkiewicz

Jędrzejów

7

Wiktor Osiński

Jędrzejów

8

Filip Woźniak

Jędrzejów

9

Aleksander Machynia

Pińczów

10

Michał Flak

Zawiercie

11

Michał Goc

Zawiercie

12

Ziemowit Mitka

Zawiercie

13

Maciej Pawlak

Zawiercie

14

Wojciech Standerski

Zawiercie

<<< REGION V - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

W Regionie VI:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Dawid Jarosz

Jeżowe

2

Krystian Jarosz

Jeżowe

3

Daniel Węglarz

Jeżowe

4

Kacper Wieczerzak

Jeżowe

5

Julian Rożek

Lipsko

6

Stefan Kaciuba

Lubaczów

7

Hubert Kuras

Lubaczów

8

Mateusz Turza

Lubaczów

9

Damian Burek

Rzeszów

10

Arkadiusz Pleśniak

Rzeszów

11

Szymon Rączka

Rzeszów

12

Krzysztof Buraczyński

Zamość

13

Bartłomiej Kamieniecki

Zamość

14

Karol Karpiński

Zamość

15

Daniel Konik

Zamość

16

Mateusz Mamełka

Zamość

17

Paweł Niedziela

Zamość

18

Szymon Samulak

Zamość

<<< REGION VI - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

W Regionie VIII:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Yacine Boughari

Andrychów

2

Sebastian Majda

Andrychów

3

Dawid Szczygieł

Andrychów

4

Kacper Janicki

Bielsko-Biała

5

Wiktor Janik

Bielsko-Biała

6

Jan Kurzyniec

Bielsko-Biała

7

Adam Piechota

Bielsko-Biała

8

Natan Swatek

Bielsko-Biała

9

Karol Handzlik

Czechowice-Dziedzice

10

Igor Stec

Czechowice-Dziedzice

11

Iwo Strojanik

Czeladź

12

Michał Bielski

Kędzierzyn-Koźle

13

Miłosz Czech

Kędzierzyn-Koźle

14

Tomasz Dubik

Kędzierzyn-Koźle

15

Piotr Pągowski

Ruda Śląska

16

Franciszek Peciak

Zabrze

17

Jakub Piechula

Zabrze

18

Hubert Górny

Żywiec

19

Jakub Okrzesik

Żywiec

20

Hubert Pieczara

Żywiec

<<< REGION VIII - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

W Regionie X:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Jakub Gawron

Annopol

2

Daniel Kamieniarz

Annopol

3

Ksawery Mikita

Annopol

4

Bartosz Żyłka

Annopol

5

Aleks Owczarski

Chełm

6

Jakub Ożga

Chełm

7

Jan Matysiak

Lublin

8

Jan Marciniak

Lublin

9

Piotr Mazek

Lublin

10

Gabriel Pszczoła

Lublin

11

Allan Wagner

Lublin

12

Jakub Bąk

Nisko

13

Filip Fedorowski

Nisko

14

Miłosz Siudy

Nisko

15

Mikołaj Waszkiewicz

Nisko

<<< REGION X - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

Powołania w kolejnych regionach już niebawem!

#KadryRegionalneFA


Zdjęcia:

 


Zobacz ostatnie galerie

Pozostałe artykuły:


WIĘCEJ WIADOMOŚCI:

Partnerzy

PARTNERZY:
 

PARTNERZY
SPORTOWI:

 

2019 © Football Academy Elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat all rights reserved - wszelkie prawa zastrzeżone

O.PRAWNA

Football Academy Group

Kowalska 2

45-588 Opole

Tel/Fax: +48 500 200 490

info@footballacademy.pl

Kontakt do oddziałów

www.footballacademy.pl

| P. PRYWATNOŚCI | OGŁOSZENIA | PROJEKTY |

pozostałe projekty FA Group

| FASE | FAUK | LPFA | GKA | FPARK | FBABY |
1
02:23
   niedziela, 22 września 2019 roku