Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies w celu świadczenia na Państwa rzecz usług na najwyższym poziomie, dostosowanych do Państwa preferencji. Korzystając z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies, godzicie się Państwo na ich stosowanie. Więcej o plikach cookies i o tym jak zmienić ustawienia przeglądarki w Polityce prywatności cookies

KADRY REGIONALNE FA: Powołania - wiosna 2019 - Aktualności - Football Academy POLSKA
Ponad 2 tygodnie temu | 2019-05-10 11:46:47 | Wejść: 1878

KADRY REGIONALNE FA: Powołania - wiosna 2019



Football Academy Group informuje, że na wiosenne zgrupowanie Reprezentacji Regionalnej Football Academy U-10 powołuje następujących zawodników:

 

 

W Regionie V:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Szymon Balaga

Busko-Zdrój

2

Jan Sagan

Busko-Zdrój

3

Jakub Kobierski

Jędrzejów

4

Filip Krakowski

Jędrzejów

5

Kacper Kwiecień

Jędrzejów

6

Alan Michałkiewicz

Jędrzejów

7

Wiktor Osiński

Jędrzejów

8

Filip Woźniak

Jędrzejów

9

Aleksander Machynia

Pińczów

10

Michał Flak

Zawiercie

11

Michał Goc

Zawiercie

12

Ziemowit Mitka

Zawiercie

13

Maciej Pawlak

Zawiercie

14

Wojciech Standerski

Zawiercie

<<< REGION V - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

W Regionie VIII:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Yacine Boughari

Andrychów

2

Sebastian Majda

Andrychów

3

Dawid Szczygieł

Andrychów

4

Kacper Janicki

Bielsko-Biała

5

Wiktor Janik

Bielsko-Biała

6

Jan Kurzyniec

Bielsko-Biała

7

Adam Piechota

Bielsko-Biała

8

Natan Swatek

Bielsko-Biała

9

Karol Handzlik

Czechowice-Dziedzice

10

Igor Stec

Czechowice-Dziedzice

11

Iwo Strojanik

Czeladź

12

Michał Bielski

Kędzierzyn-Koźle

13

Miłosz Czech

Kędzierzyn-Koźle

14

Tomasz Dubik

Kędzierzyn-Koźle

15

Piotr Pągowski

Ruda Śląska

16

Franciszek Peciak

Zabrze

17

Jakub Piechula

Zabrze

18

Hubert Górny

Żywiec

19

Jakub Okrzesik

Żywiec

20

Hubert Pieczara

Żywiec

<<< REGION VIII - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

W Regionie X:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Jakub Gawron

Annopol

2

Daniel Kamieniarz

Annopol

3

Ksawery Mikita

Annopol

4

Bartosz Żyłka

Annopol

5

Aleks Owczarski

Chełm

6

Jakub Ożga

Chełm

7

Jan Matysiak

Lublin

8

Jan Marciniak

Lublin

9

Piotr Mazek

Lublin

10

Gabriel Pszczoła

Lublin

11

Allan Wagner

Lublin

12

Jakub Bąk

Nisko

13

Filip Fedorowski

Nisko

14

Miłosz Siudy

Nisko

15

Mikołaj Waszkiewicz

Nisko

<<< REGION X - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

Powołania w kolejnych regionach już niebawem!

#KadryRegionalneFA


Zdjęcia:

 


Zobacz ostatnie galerie

Pozostałe artykuły:


    WIĘCEJ WIADOMOŚCI:

    Partnerzy

    PARTNERZY:
     

    PARTNERZY
    SPORTOWI:

     

    2019 © Football Academy Elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat all rights reserved - wszelkie prawa zastrzeżone

    O.PRAWNA

    Football Academy Group

    Kowalska 2

    45-588 Opole

    Tel/Fax: +48 500 200 490

    info@footballacademy.pl

    Kontakt do oddziałów

    www.footballacademy.pl

    | P. PRYWATNOŚCI | OGŁOSZENIA | PROJEKTY |

    pozostałe projekty FA Group

    | FASE | FAUK | LPFA | GKA | FPARK | FBABY |
    1
    18:21
       niedziela, 26 maja 2019 roku