2018-03-15 | 2018-03-15 11:40:39 | Wejść: 1328

KADRY REGIONALNE FA: Powołania - wiosna 2018



Football Academy Group informuje, że na wiosenne zgrupowanie Reprezentacji Regionalnej Football Academy U-10 powołuje następujących zawodników:

W Regionie II:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Wojciech Wiśniewski

Bydgoszcz

2

Patryk Kubik

Nakło nad Notecią

3

Oskar Maćkowiak

Nakło nad Notecią

4

Marcel Mroczkowski

Nakło nad Notecią

5

Kacper Sójka

Nakło nad Notecią

6

Ksawery Dowczyński

Piła

7

Miłosz Kunat

Piła

8

Bartłomiej Moryks

Piła

9

Felicjan Rodziewicz

Piła

10

Jan Wantusiak

Piła

11

Emanuel Wiśniowski

Piła

12

Olaf Hałas

Szubin

13

Jakub Kozdęba

Szubin

14

Jeremiasz Kozdęba

Szubin

15

Oliwier Kreskowiak

Szubin

16

Dominik Marchwiński

Szubin

17

Oliwier Jobczyński

Toruń

18

Emil Siminiak

Toruń

19

Jakub Sobczak

Toruń

20

Jakub Świerzyński

Toruń

<<< REGION II - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

W Regionie III:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Filip Kurczewski

Głogów

2

Dawid Majcher

Głogów

3

Marceli Pokrzywicki

Głogów

4

Aleksander Bajon

Leszno

5

Fabian Kamiński

Leszno

6

Jakub Mazurek

Leszno

7

Maciej Piotrzkowski

Leszno

8

Wiktor Praiss

Leszno

9

Kacper Spychaj

Leszno

10

Mateusz Stocki

Leszno

11

Jakub Woźniak

Leszno

12

Wojciech Piasecki

Leszno

13

Marcel Kurek

Miłosław

14

Mikołaj Małecki

Ostrów Wielkopolski

15

Oliwier Hanula

Polkowice

16

Seweryn Opaliński

Polkowice

<<< REGION III - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

W Regionie VI:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Szymon Argasiński

Jarosław (LPFA)

2

Rafał Bajek

Jeżowe

3

Kacper Szymecki

Jeżowe

4

Piotr Furgała

Lubaczów

5

Jan Kopciuch

Lubaczów

6

Adrian Otulak

Lubaczów

7

Hubert Pietryszyn

Lubaczów

8

Alan Romaniszyn

Lubaczów

9

Jan Wójciak

Lubaczów

10

Piotr Furgała

Lublin

11

Miłosz Księżopolski

Lublin

12

Wiktor Krasucki

Rzeszów (LPFA)

13

Kacper Partyka

Rzeszów (LPFA)

14

Maciej Pieczyński

Świdnik

15

Mikołaj Anioł

Zamość

16

Dawid Kłyż

Zamość

17

Mateusz Konik

Zamość

18

Filip Pachla

Zamość

19

Błażej Piwko

Zamość

20

Dawid Szczepanek

Zamość

<<< REGION VI - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

W Regionie VII:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Szczepan Dziadowiec

Brzesko

2

Oliwier Gicała

Brzesko

3

Kacper Gut

Brzesko

4

Kacper Kurek

Brzesko

5

Dawid Okaz

Brzesko

6

Krzysztof Sady

Brzesko

7

Patryk Szałas

Brzesko

8

Jakub Kaczówka

Dąbrowa Tarnowska

9

Miłosz Marciniec

Dąbrowa Tarnowska

10

Kacper Surowiec

Dąbrowa Tarnowska

11

Paweł Surowiec

Dąbrowa Tarnowska

12

Szymon Wawrzonek

Dąbrowa Tarnowska

13

Mikołaj Rogóż

Jerzmanowice-Przeginia

14

Szymon Mazankiewicz

Kraków Zachód

15

Stanisław Smoleński

Kraków Zachód

16

Marcin Ramian

Westowia Tarnów

<<< REGION VII - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

W Regionie VIII:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Oskar Kubinek

Andrychów

2

Maciej Trojak

Andrychów

3

Adrian Mamroł

Bielsko-Biała

4

Kacper Moskała

Bielsko-Biała

5

Oliwier Niemiec

Bielsko-Biała

6

Olaf Perkanowski

Bielsko-Biała

7

Marcin Pyka

Bielsko-Biała

8

Wojciech Szarek

Bielsko-Biała

9

Igor Włodarczyk

Bielsko-Biała

10

Maciej Nowak

Cieszyn

11

Franciszek Siasta

Cieszyn

12

Karol Kowalczyk

Orzesze

13

Jakub Lachowski

Orzesze

14

Bartosz Matuszczyk

Orzesze

15

Kamil Matuszczyk

Orzesze

16

Oskar Grabowski

Rybnik

17

Szymon Kuśka

Rybnik

18

Nataniel Sujkowski

Rybnik

19

Bartosz Rokita

Żory

20

Mikołaj Żyrek

Żory

<<< REGION VIII - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

W Regionie IX:

lp.

Imię i Nazwisko

Oddział Football Academy

1

Kacper Garbacz

Kędzierzyn-Koźle

2

Ilies Padet

Kędzierzyn-Koźle

3

Tomasz Siemaszko

Kędzierzyn-Koźle

4

Michał Niedopytalski

Olszanka

5

Dominik Szczepaniak

Olszanka

6

Szymon Cyganiuk

Opole

7

Maksymilian Kowal

Opole

8

Ignacy Kwaśniak

Opole

9

Mateusz Plewnia

Opole

10

Marcel Szurgut

Opole

11

Jan Tuszakowski

Opole

12

Maksymilian Walczyk

Opole

13

Dawid Zabłocki

Opole

14

Adam Szlachetka

Wrocław

15

Kacper Jagiełło

Zdzieszowice

<<< REGION IX - SZCZEGÓŁY ZGRUPOWANIA >>>

#KadryRegionalneFA


Zdjęcia:

 


Zobacz ostatnie galerie

Pozostałe artykuły:


WIĘCEJ WIADOMOŚCI:

Partnerzy

PARTNERZY:
 

PARTNERZY
SPORTOWI:

 

2018 © Football Academy Elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat all rights reserved - wszelkie prawa zastrzeżone

O.PRAWNA | P. PRYWATNOŚCI

Football Academy Group

Niedzialkowskiego 16a/1

45-085 Opole

Tel/Fax: +48 500 200 490

info@footballacademy.pl

Kontakt do oddziałów

www.footballacademy.pl

| OGŁOSZENIA |

pozostałe projekty FA Group

| FASE | FAUK | LPFA | GKA | FPARK | FBABY |
1
14:34
   wtorek, 24 kwietnia 2018 roku