Otwórz SZKÓŁKĘ


ZOSTAŃ MANAGEREM FOOTBALL ACADEMY!

Jeśli interesujesz się piłką nożną, szukasz pomysłu na własny biznes, działasz z pasją i zaangażowaniem, masz dobre podejście do dzieci, a przede wszystkim chcesz wziąć udział w świetnie zorganizowanym, ogólnoeuropejskim przedsięwzięciu o ugruntowanej pozycji na rynku - własna szkółka Football Academy to rozwiązanie dla Ciebie!

Oferujemy współpracę z Football Academy na zasadach partnerstwa - dowiedz się więcej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.

oferta dla klubÓw I SZKÓŁEK PIŁKARSKICH

 

Zarządzasz klubem piłkarskim lub prowadzisz zajęcia z dziećmi w ramach Uczniowskiego Klubu Sportowego?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kompleksową ofertę,  w ramach której będziesz mógł prowadzić swój klub zgodnie ze wszystkimi standardami Football Academy, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat!

Chcesz uatrakcyjnić  zajęcia w klubie i stać się prężnie działającą szkółką piłkarską w regionie?

Już teraz zapoznaj się z naszą propozycją współpracy i dowiedz się więcej o naszym podejściu do piłki nożnej i trenowania dzieci.  Zobacz, jakie są założenia systemu szkoleniowego Football Academy oraz uświadom sobie potencjalne korzyści, jakie niesie współpraca z nami!

OFERTA DLA SZKÓŁ

 

Sieć szkółek Football Academy wychodzi naprzeciw potrzebom szkół podstawowych i przedszkoli, oferując tym placówkom możliwość rozszerzenia obecnej działalności o ciekawe i rozwijające zajęcia sportowe. Proponujemy autorski program zajęć nauki gry w piłkę nożną, bazujący na wzorcowych angielskich metodach treningowych.

Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku od 4 do 12 lat i prowadzone są w formie zabawy. Nasi trenerzy dbają o rozwój fizyczny i społeczny najmłodszych, ucząc ich zasad fair play i właściwych relacji w grupie, na boisku i poza nim.

Zainteresowane współpracą instytucje zachęcamy do kontaktu z centralą Football Academy.

Football baby

 

PIERWSZA PIŁKA!

Football Baby to projekt ogólnorozwojowych zajęć ruchowych z elementami piłki nożnej dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat przy aktywnym udziale rodzica lub opiekuna.

To innowacyjne przedsięwzięcie i jeden ze sztandarowych projektów Football Academy, która tworzy największą w naszym kraju sieć szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży.

Football Baby to nie tylko uzupełnienie piramidy szkolenia Football Academy, to także samodzielny projekt dla wszystkich tych, którzy chcieliby pracować z najmłodszymi adeptami futnolu.

OTWÓRZ SZKÓŁKĘ BRAMKARSKĄ

 

Jeśli specjalizujesz lub chciałbyś się specjalizować w treningu bramkarskim, zapraszamy do zapoznania się z ofertą otwarcia szkółki Goalkeepers Academy.

Oferujemy współpracę zarówno dla osób rozważających założenie szkółki bramkarskiej, jak i takich, które chciałyby poszerzyć ofertę swoich istniejących ośrodków o treningi bramkarskie.
 

 

Celem nawiązania współpracy skontaktuj się z nami telefonicznie, drogą mailową lub wypełniając formularz kontaktowy on-line.


Football Academy Group
ul. Niedziałkowskiego 16A/1
45-085 Opole
 
Tel: +48 500 200 490
Fax: +48 500 200 490
 
info@footballacademy.pl

 

Formularz kontaktowy

Partnerzy

PARTNERZY:
 

PARTNERZY
SPORTOWI:

 

2017 © Football Academy Elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat all rights reserved - wszelkie prawa zastrzeżone

O.PRAWNA | P. PRYWATNOŚCI

Football Academy Group

Niedzialkowskiego 16a/1

45-085 Opole

Tel/Fax: +48 500 200 490

info@footballacademy.pl

Kontakt do oddziałów

www.footballacademy.pl

pozostałe projekty FA Group

| FASE | FAUK | LPFA | GKA | FPARK | FBABY |
1
16:54
   piątek, 24 marca 2017 roku