Otwórz SZKÓŁKĘ


ZOSTAŃ MANAGEREM FOOTBALL ACADEMY!

Jeśli interesujesz się piłką nożną, szukasz pomysłu na własny biznes, działasz z pasją i zaangażowaniem, masz dobre podejście do dzieci, a przede wszystkim chcesz wziąć udział w świetnie zorganizowanym, ogólnoeuropejskim przedsięwzięciu o ugruntowanej pozycji na rynku - własna szkółka Football Academy to rozwiązanie dla Ciebie!

Oferujemy współpracę z Football Academy na zasadach partnerstwa - dowiedz się więcej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.

OFERTA DLA SZKÓŁ

 

Sieć szkółek Football Academy wychodzi naprzeciw potrzebom szkół podstawowych i przedszkoli, oferując tym placówkom możliwość rozszerzenia obecnej działalności o ciekawe i rozwijające zajęcia sportowe. Proponujemy autorski program zajęć nauki gry w piłkę nożną, bazujący na wzorcowych angielskich metodach treningowych.

Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku od 4 do 12 lat i prowadzone są w formie zabawy. Nasi trenerzy dbają o rozwój fizyczny i społeczny najmłodszych, ucząc ich zasad fair play i właściwych relacji w grupie, na boisku i poza nim.

Zainteresowane współpracą instytucje zachęcamy do kontaktu z centralą Football Academy.

OTWÓRZ SZKÓŁKĘ BRAMKARSKĄ

 

Jeśli specjalizujesz lub chciałbyś się specjalizować w treningu bramkarskim, zapraszamy do zapoznania się z ofertą otwarcia szkółki Goalkeepers Academy.

Oferujemy współpracę zarówno dla osób rozważających założenie szkółki bramkarskiej, jak i takich, które chciałyby poszerzyć ofertę swoich istniejących ośrodków o treningi bramkarskie.
 

 

Celem nawiązania wspołpracy skontaktuj się z nami telefonicznie, drogą mailową lub wypełniając formularz kontaktowy on-line.


Football Academy Group
ul. Niedziałkowskiego 16A/1
45-085 Opole
 
Tel: +48 77 406 46 58
Fax: +48 77 406 46 05
 
info@footballacademy.pl

 

   

   

Formularz kontaktowy

Partnerzy

PARTNERZY:
 

PARTNERZY
SPORTOWI:

 

2016 © Football Academy Elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat all rights reseved - wszelkie prawa zastrzeżone

O.PRAWNA | P. PRYWATNOŚCI

Football Academy Group

Niedzialkowskiego 16a/1

45-085 Opole

Tel. +48 77 406 46 58

Fax: +48 77 406 46 05

info@footballacademy.pl

www.footballacademy.pl

pozostałe projekty FA Group

| FASE | FAUK | LPFA | GKA | FPARK | FBABY |
1
13:53
   sobota, 28 maja 2016 roku