Przejdź do:
Goalkeepers
Academy
 
 
Zapisz się!

  • Mariusz
    Śmietanko

    Manager
    Football Academy


    Grudziądz

    Jestem do Państwa dyspozycji

Treningi
zamknij X
Po

Poniedziałek

  • II Liceum Ogólnokształcące im.Króla III Jana Sobieskiego

    17:30
    19:00
    Grupa: Owen - Owen I

    Trenerzy: Marcin Klabuhn

    Wt

    Wtorek

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 4

    18:00
    19:30
    Grupa: Beckham - Beckham I

    Trenerzy: Marcin Klabuhn

    18:00
    19:30
    Grupa: Beckham - Beckham II

    Trenerzy: Tomasz Binder

    Śr

    Środa

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 3 im. Bronisława Malinowskiego

    17:15
    19:00
    Grupa: Lampard - Lampard I

    Trenerzy: Mariusz Śmietanko

    Cz

    Czwartek

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 2 Rządz

    16:30
    17:30
    Grupa: Beckham - Beckham II

    Trenerzy: Tomasz Binder

    Pi

    Piątek

  • ZSBiP Budowlanka

    18:00
    19:30
    Grupa: Owen - Owen I

    Trenerzy: Marcin Klabuhn

    18:00
    19:30
    Grupa: Lampard - Lampard I

    Trenerzy: Mariusz Śmietanko

  • II Liceum Ogólnokształcące im.Króla III Jana Sobieskiego

    16:30
    17:30
    Grupa: Beckham - Beckham I

    Trenerzy: Marcin Klabuhn

    • Po

      II Liceum Ogólnokszt

      17:30
      19:00
      Grupa:
      Owen
    • Wt

      Zespół Szkół Ogólnok

      18:00
      19:30
      Grupa:
      Beckham
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Beckham
    • Śr

      Zespół Szkół Ogólnok

      17:15
      19:00
      Grupa:
      Lampard
    • Cz

      Zespół Szkół Ogólnok

      16:30
      17:30
      Grupa:
      Beckham
    • Pi

      ZSBiP Budowlanka

      18:00
      19:30
      Grupa:
      Owen
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Lampard

      II Liceum Ogólnokszt

      16:30
      17:30
      Grupa:
      Beckham
    Trenerzy

    • Tomasz
      Binder


      data urodzenia:
      0000-00-00

      w szkółce od: 2014-10-01

      Grupy treningowe:
      Beckham

    • Marcin
      Klabuhn


      data urodzenia:
      1989-07-04

      w szkółce od: 2014-08-01

      Grupy treningowe:
      Beckham
      Owen

    • Mariusz
      Śmietanko


      data urodzenia:
      1967-01-06

      w szkółce od: 2014-04-01

      Grupy treningowe:
      Lampard
      Rooney
    Obiekty treningowe
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      II Liceum Ogólnokszt

      ul. Marcinkowskiego 10
      86-300 Grudziądz
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Zespół Szkół Ogólnok

      ul. Żeromskiego 8
      86-300 Grudziądz
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Zespół Szkół Ogólnok

      ul. Jana III Sobieskiego 12
      86-300 Grudziądz
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Zespół Szkół Ogólnok

      ul. Korczaka 23
      86-300 Grudziądz
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Zespół Szkól Budowla

      ul. Czarnieckiego 9
      86-300 Grudziądz
      ...
    Pogoda na trening

    Aktualności: Grudziądz

    Ważny: Mecz Towarzyski.

    Już w najbliższy poniedziałek 20.10.2014r. w ramach treningu zawodnicy z grupy Owen rozegrają mecz towarzyski z Olimpią Grudziądz....

    Ważny: Treningi- Hala

    Od 20.10.2014 ( poniedziałek) zaczynamy treningi na hali wszytkich grup: Beckham I, Beckham II,Owen i Lampard. Na halę nale...

    Treningi Grupy Beckham I,II

    Ze względu na sprzyjające warunki atmosferyczne, najbliższe treningi Grupy Beckham I,II w środę oraz w piątek odbędą się jeszcz...

    Mecz Towarzyski.

    Już w najbliższy poniedziałek 06.10.2014 niektórzy zawodnicy z grupy Owen rozegrają mecz towarzyski z Olimpią Grudziądz....

    Turniej w Nakle.

    W dniu 27.09.2014 (sobota) został zaplanowany turniej pomiędzy oddziałami Football Academy w Potulicach koło Nakła przy ul. Spo...

    Aktualności: inne miasta

    • [Bogatyn]
      GOŚCINNA BOGATYNIA... więcej
      [Zawierc]
      DRUGA TABLICA MOTYWACYJNA ZAPEŁNION... więcej
      [Zawierc]
      Górnik Piaski Cup 2014... więcej
      [Bogatyn]
      4 MIEJSCE FA BOGATYNIA W ZAWIDOWIE... więcej
    • [POLSKA]
      FOTO STORY FA - POLICJANCI I ZŁODZI... więcej
      [Busko-Z]
      Turniej w Kielcach - rocznik 2003/2... więcej
      [Kielce]
      Ponownie I miejsce FA Kielce w I et... więcej
      [Bogatyn]
      II EDYCJA MISTRZOSTW POLSKI FA... więcej
    • [Kielce]
      I miejsce FA Kielce w I etapie MP 2... więcej
      [Bogatyn]
      II URODZINY FA BOGATYNIA... więcej
      [Wejhero]
      Pierwsza drużyna FA Wejherowo!... więcej
      [GK_POLS]
      Loża Honorowa FA - Maciej Skorża... więcej

    Galerie

    • Urodziny dziś obchodzi

      Leszno
      Zawodnik
      Tomasz Klabiński
    • Urodziny dziś obchodzi

      Bielsko-Biała
      Zawodnik
      Mateusz Skiba
    • Urodziny dziś obchodzi

      Nidzica
      Zawodnik
      Adam Żarczyński
    • Urodziny dziś obchodzi

      Krosno Odrzańskie
      Zawodnik
      Konrad Konopski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Gdańsk Morena
      Zawodnik
      Paweł Wiśniewski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Gdańsk Południe
      Zawodnik
      Michał Krzeszowski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Piaseczno
      Zawodnik
      Wiktor Kowalczyk
    • Urodziny dziś obchodzi

      Bogatynia
      Zawodnik
      Natalia Skiba
    • Urodziny dziś obchodzi

      Białystok
      Zawodnik
      Adam Kiryk
    • Urodziny dziś obchodzi

      Chmielnik
      Zawodnik
      Jan Musiał
    • Urodziny dziś obchodzi

      Zamość
      Zawodnik
      Dawid Szczepanek
    • Urodziny dziś obchodzi

      Żagań
      Zawodnik
      Franciszek Malinowski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Będzin
      Zawodnik
      Kamil Lukoszek
    • Urodziny dziś obchodzi

      Krosno Odrzańskie
      Zawodnik
      Mateusz Duchnowski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Bydgoszcz
      Zawodnik
      Piotr Kaszewski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Łódź Zachód
      Zawodnik
      Maciej Młynarczyk
    • Urodziny dziś obchodzi

      Busko-Zdrój
      Zawodnik
      Damian Stachowicz
    • Urodziny dziś obchodzi

      Kraków Zachód
      Zawodnik
      Filip Niewiadomy
    • Urodziny dziś obchodzi

      Legnica
      Zawodnik
      Damian Pachołek
    • Urodziny dziś obchodzi

      Gąbin
      Rodzic
      Piotr Buła

    Wyróznieni Grudziądz

    • Arkadiusz
      Papierowski

      wzór postępów

    • wrzesień
      Lampard
      Mariusz Śmietanko

    Bazar

    • ADIDAS - Predito LZ TRX FG J , nowe, 38 2/3 , 24,5 cm

      Witam, zapraszam do zakupu nowych butów juniorskich firmy ADIDAS, mają metki , są w kartonie oto opis: "PRZEZNACZENIE NATURALNA NAWIERZCHNIA oraz sztuczna...



      oddzial:
       Warszawa Ursynów

      zasięg:
       ogólnopolski

      dostawa:
       poczta

      cena: 69 zł

    Sklep

    • Banner PVC Football Academy

      Banner PVC Football Academy wg ustalonego projektu. - wymiar: dowolny - materiał: PVC 510g/mkw - wykończenie : metalowe oczka - CENA ZA METR KWADRATOWY wydruku z wykończeniem...



      cena: 45 zł

    Mistrzostwa Polski FA                       MAKROREGIONY

    Ostatnio dodane wyniki:


    Busko-Zdrój - 2014-10-19

    1. Busko-Zdrój   0 : 0   Busko-Zdrój

    Piaseczno - 2014-10-13

    1.    0 : 0   

    Kędzierzyn-Koźle - 2014-10-12

    1. Ruda Śląska   1 : 2   Olszanka
    2. Kędzierzyn-Koźle   3 : 0   Ruda Śląska
    3. Kędzierzyn-Koźle   4 : 1   Olszanka
    4. Kędzierzyn-Koźle   3 : 2   Opole
    5. Lewin Brzeski   0 : 4   Ruda Śląska
    6. Opole   3 : 1   Olszanka
    7. Olszanka   2 : 0   Lewin Brzeski
    8. Lewin Brzeski   0 : 6   Opole
    9. Lewin Brzeski   0 : 5   Kędzierzyn-Koźle
    10. Ruda Śląska   0 : 3   Opole

    Kielce - 2014-10-12

    1. Busko-Zdrój   1 : 1   Jędrzejów
    2. Kielce   4 : 0   Chmielnik
    3. Jędrzejów   4 : 0   Pińczów
    4. Busko-Zdrój   0 : 0   Chmielnik
    5. Kielce   6 : 0   Pińczów
    6. Chmielnik   0 : 4   Jędrzejów
    7. Pińczów   2 : 1   Chmielnik
    8. Kielce   2 : 1   Jędrzejów
    9. Busko-Zdrój   1 : 1   Pińczów
    10. Kielce   0 : 0   Busko-Zdrój

    Piła - 2014-10-11

    1. Piła   4 : 2   Myślibórz
    2. Piła   1 : 7   Szczecin
    3. Myślibórz   1 : 11   Szczecin

    Chmielnik - 2014-10-05

    1. Busko-Zdrój   1 : 9   Kielce
    2. Jędrzejów   6 : 1   Chmielnik
    3. Chmielnik   1 : 0   Pińczów
    4. Kielce   4 : 0   Jędrzejów
    5. Jędrzejów   6 : 3   Busko-Zdrój

    Wybierz region 2005:

    Wybierz region 2006+: