Przejdź do:
Goalkeepers
Academy
 
Zapisz się!

  • Mariusz
    Śmietanko

    Manager
    Football Academy


    Grudziądz

    Jestem do Państwa dyspozycji

Treningi
zamknij X
Po

Poniedziałek

  • II Liceum Ogólnokształcące im.Króla III Jana Sobieskiego

    17:30
    19:00
    Grupa: Owen - Owen I

    Trenerzy: Marcin Klabuhn

    Wt

    Wtorek

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 4

    18:00
    19:30
    Grupa: Beckham - Beckham I

    Trenerzy: Marcin Klabuhn

    18:00
    19:30
    Grupa: Beckham - Beckham II

    Trenerzy: Tomasz Binder

    Śr

    Środa

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 3 im. Bronisława Malinowskiego

    17:15
    19:00
    Grupa: Lampard - Lampard I

    Trenerzy: Monika Kłos

    Cz

    Czwartek

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 2 Rządz

    16:30
    17:30
    Grupa: Beckham - Beckham II

    Trenerzy: Tomasz Binder

    Pi

    Piątek

  • ZSBiP Budowlanka

    18:00
    19:30
    Grupa: Owen - Owen I

    Trenerzy: Marcin Klabuhn

    18:00
    19:30
    Grupa: Lampard - Lampard I

    Trenerzy: Monika Kłos

  • II Liceum Ogólnokształcące im.Króla III Jana Sobieskiego

    16:30
    17:30
    Grupa: Beckham - Beckham I

    Trenerzy: Marcin Klabuhn

    • Po

      II Liceum Ogólnokszt

      17:30
      19:00
      Grupa:
      Owen
    • Wt

      Zespół Szkół Ogólnok

      18:00
      19:30
      Grupa:
      Beckham
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Beckham
    • Śr

      Zespół Szkół Ogólnok

      17:15
      19:00
      Grupa:
      Lampard
    • Cz

      Zespół Szkół Ogólnok

      16:30
      17:30
      Grupa:
      Beckham
    • Pi

      ZSBiP Budowlanka

      18:00
      19:30
      Grupa:
      Owen
      18:00
      19:30
      Grupa:
      Lampard

      II Liceum Ogólnokszt

      16:30
      17:30
      Grupa:
      Beckham
    Trenerzy

    • Monika
      Kłos


      data urodzenia:
      1986-06-23

      w szkółce od: 2014-11-01

      Grupy treningowe:
      Lampard

    • Marcin
      Klabuhn


      data urodzenia:
      1989-07-04

      w szkółce od: 2014-08-01

      Grupy treningowe:
      Beckham
      Owen

    • Mariusz
      Śmietanko


      data urodzenia:
      1967-01-06

      w szkółce od: 2014-04-01

      Grupy treningowe:
      Rooney

    • Tomasz
      Binder


      data urodzenia:
      0000-00-00

      w szkółce od: 2014-10-01

      Grupy treningowe:
      Beckham
    Obiekty treningowe
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      II Liceum Ogólnokszt

      ul. Marcinkowskiego 10
      86-300 Grudziądz
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Zespół Szkół Ogólnok

      ul. Żeromskiego 8
      86-300 Grudziądz
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Zespół Szkół Ogólnok

      ul. Jana III Sobieskiego 12
      86-300 Grudziądz
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Zespół Szkół Ogólnok

      ul. Korczaka 23
      86-300 Grudziądz
      ...
    • Hala

      Nawierzchnia:

      Parkiet

      Oświetlenie:

      Pełne

      Zespół Szkól Budowla

      ul. Czarnieckiego 9
      86-300 Grudziądz
      ...
    Pogoda na trening

    Aktualności: Grudziądz

    Ważny: Obóz zimowy Kleszczów.

    Drodzy przyjaciele piłkarze, polecamy Wam zimowy obóz z Lech Poznań Football Academy w Kleszczowie! Wszystkim uczest...

    Ważny: Mecz Towarzyski.

    Już w najbliższy poniedziałek 20.10.2014r. w ramach treningu zawodnicy z grupy Owen rozegrają mecz towarzyski z Olimpią Grudziądz....

    Treningi- Hala

    Od 20.10.2014 ( poniedziałek) zaczynamy treningi na hali wszytkich grup: Beckham I, Beckham II,Owen i Lampard. Na halę nale...

    Treningi Grupy Beckham I,II

    Ze względu na sprzyjające warunki atmosferyczne, najbliższe treningi Grupy Beckham I,II w środę oraz w piątek odbędą się jeszcz...

    Mecz Towarzyski.

    Już w najbliższy poniedziałek 06.10.2014 niektórzy zawodnicy z grupy Owen rozegrają mecz towarzyski z Olimpią Grudziądz....

    Aktualności: inne miasta

    • [Zawierc]
      Mamy już 2 latka...... więcej
      [Zawierc]
      Mamy już 2 latka...... więcej
      [GK_POLS]
      SZLACHETNA PACZKA 2014... więcej
      [POLSKA]
      SZLACHETNA PACZKA 2014... więcej
    • [POLSKA]
      FOTO STORY FA - WARZYWNIAK... więcej
      [Koszali]
      Turniej Premier League Cup 2014... więcej
      [Koszali]
      Turniej Premier League Cup 2014... więcej
      [Kędzier]
      I KĘDZIERZYN-KOŹLE CUP ... więcej
    • [Kędzier]
      I KĘDZIERZYN-KOŹLE CUP ... więcej
      [GK_POLS]
      WSPARCIE DLA BEATY!... więcej
      [POLSKA]
      WSPARCIE DLA BEATY! ... więcej
      [Michało]
      Szlachetna Paczka 2014 !!!... więcej

    Galerie

    • Urodziny dziś obchodzi

      Warszawa Wilanów
      Zawodnik
      Maksymilian Rosłaniec
    • Urodziny dziś obchodzi

      Osiek
      Zawodnik
      Kamil Luranc
    • Urodziny dziś obchodzi

      Rzeszów
      Zawodnik
      Wiktor Gutkowski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Sokołów
      Zawodnik
      Dawid Pasik
    • Urodziny dziś obchodzi

      Lwówek Śląski
      Zawodnik
      Jakub Wzorek
    • Urodziny dziś obchodzi

      Nisko
      Zawodnik
      Hubert Watras
    • Urodziny dziś obchodzi

      Spytkowice
      Zawodnik
      Szymon Wojdyła
    • Urodziny dziś obchodzi

      Jastrzębie-Zdrój
      Zawodnik
      Michał Pęcherczyk
    • Urodziny dziś obchodzi

      Kościan
      Zawodnik
      Alan Ceglarek
    • Urodziny dziś obchodzi

      Warszawa Ursynów
      Zawodnik
      Stanisław Kowalczyk
    • Urodziny dziś obchodzi

      Zawiercie
      Zawodnik
      Dominik Wcisło
    • Urodziny dziś obchodzi

      Koszalin
      Zawodnik
      Hanna Śmidecka
    • Urodziny dziś obchodzi

      Koszalin
      Zawodnik
      Filip Śmidecki
    • Urodziny dziś obchodzi

      Koszalin
      Zawodnik
      Dominika Śmidecka
    • Urodziny dziś obchodzi

      Wojnicz
      Zawodnik
      Dominik Sumara
    • Urodziny dziś obchodzi

      Marki
      Zawodnik
      Damian Świętochowski
    • Urodziny dziś obchodzi

      Warszawa Ochota
      Zawodnik
      Mateusz Hardej

    Wyróznieni Grudziądz

    • Dawid
      Wilczyński

      wzór postępów

    • Igor
      Spyta

      wzór fair play

    • Mikołaj
      Grabowski

      wzór zachowania

    • październik
      Lampard
      Monika Kłos

    Bazar

    • Halówki KIPSTA

      Mam do sprzedania używane jeden sezon na hali halówki KIPSTA :) rozmiar 32, długość wkładki 21cm, lekko przetarte na czubku lewego buta :)...



      oddzial:
       Bielsko-Biała

      zasięg:
       lokalny

      dostawa:
       dowolna

      cena: 40pln zł

    Sklep

    • Kurtka przeciwdeszczowa adidas Core 11 - Senior

      Regulowany kaptur. Wodoodporna. Dół regulowany za pomocą troczków. Na całej powierzchni podszewka z siateczki, która unosi materiał z powierzchni skóry i umożliwia cyrkulację powietrza. 100% poliamid, płótno, 70 g Rozmiary: 3-11 Kolor: czarny/...



      cena: 95 zł

    Mistrzostwa Polski FA                       MAKROREGIONY

    Ostatnio dodane wyniki:


    Myślibórz - 2014-11-09

    1. Piła   1 : 6   Szczecin
    2. Myślibórz   1 : 6   Szczecin
    3. Myślibórz   0 : 0   Piła
    4. Szczecin   0 : 0   Piła
    5. Myślibórz   0 : 0   Szczecin
    6. Myślibórz   4 : 3   Piła

    Gostynin - 2014-10-26

    1. Płock   0 : 2   Płońsk
    2. Gostynin   0 : 2   Płońsk
    3. Gostynin   2 : 1   Płock
    4. Łódź Zachód   0 : 3   Płońsk
    5. Łódź Zachód   2 : 0   Gostynin
    6. Płock   2 : 4   Łódź Zachód

    Bolesławiec - 2014-10-26

    1. Legnica   0 : 4   Wałbrzych
    2. Bogatynia   7 : 1   Bolesławiec
    3. Leszno   6 : 1   Lwówek Śląski
    4. Lwówek Śląski   2 : 1   Wałbrzych
    5. Legnica   5 : 3   Bolesławiec
    6. Lwówek Śląski   1 : 4   Bogatynia
    7. Wałbrzych   3 : 1   Bolesławiec
    8. Leszno   8 : 0   Legnica
    9. Bogatynia   1 : 1   Wałbrzych
    10. Lwówek Śląski   4 : 0   Legnica
    11. Leszno   9 : 0   Bolesławiec
    12. Bogatynia   8 : 0   Legnica
    13. Leszno   5 : 1   Bogatynia
    14. Lwówek Śląski   5 : 2   Bolesławiec
    15. Wałbrzych   2 : 8   Leszno
    16. Zgorzelec   0 : 3   Wałbrzych
    17. Zgorzelec   0 : 3   Lwówek Śląski
    18. Zgorzelec   0 : 3   Leszno

    Wybierz region 2005:

    Wybierz region 2006+: